ID об'єкта : 6872
Оренда 458$ / 16 000 грн - Квартира
Агентів прохання не турбувати.
Здам 3 кімн. квартиру в історичному центрі Києва, між Андріївським узвозом та Михайлівською площею, за адресою: вул. Володимирська, 9. Загальна площа 70 кв.м. Поверх 3/7.
Уздовж усієї квартири – довгий коридор. Стелі 3 метри. У коридорі по всій довжині антрісолі. Для зберігання речей багато місця. Кімнати роздільні, санвузол роздільний, ванна. Гарна сантехніка. У двох кімнатах встановлені кондиціонери. Енергоефективний бойлер 100л. 2 холодильники. Газова плита з електродуховкою. Балкон засклений. Площа кімнат – 17, 16 та 9 м.кв. Є Wi-Fi.
Поруч музей історії України, Пейзажна алея, Андріївська церква. У 2-х хвилинах пішки Софіївський собор, Михайлівський собор, фунікулер, Володимирська гірка, дитячі майданчики. У пішій доступності 3 дитячі садки, школа та Будинок Творчості для дітей від 4-х до 18 років. Будинок цегляний, стіни 50см. Квартира на 3-му поверсі. Є ліфт. Гарна шумоізоляція. Дім побудований для комітету державного резерву. У підвалі повноцінне бомбосховище. Затишний зелений закритий двір. Вхід у будинок із двору. 3 шлагбауми. Є паркомісце. На подвір’ї є відеоспостереження. До метро “Майдан Незалежності”, “Золоті Ворота”, “Контрактова площа” – 10 хв. пішки.
Не витрачай свій час на пошук, підписуйся на t.me/estateinvest_bot та отримуй об’єкти за своїм запитом.
Подивитися схожі об'єкти